Dark Angel's world

temnota je jenom nedostatek světla

Povídky

Výkřik z hloubky duše

je to mírně depresivní a hooodně nudný a krátký, ale já už sem to ze sebe musela dostat. dík za pochopení....Dark

        Ztrácím se, umírám. Nikdo to ale nevidí, nikdo se nezajímá, co se to se mnou děje. Zevnitř mě to rozežírá, pomalu ale jistě ubíjí… Zachraňte mě!! Chce se mi křičet, ale nikdo mě neslyší. Jsem stín svého já, jenom loutka v rukou osudu. Nikoho nezajímám, nikdo mě nebude postrádat až odejdu, ale já budu postrádat je.

         Přátelé. Nejsou to přátelé, jsou to lidé chodící kolem mě se zavřenýma očima. Nevidí co je zjevné, netuší co je skryto. Skryto hluboko, kam slunce nedohlédne v temnotě mojí duše. Bojí se. Nevyčítám jim to, jenom jsem z toho smutná. Nikdy mě nepochopí, dokud na tom nebudou stejně jako já. Dokud nezačnou umírat v nitru, nepoznají jak se cítím.

         Netušíte, jaké to je přežít vlastní smrt. Nikdo netuší, jen ti co to zažili. Ti co měli zemřít, ale neudělali to, zůstali uvězněni ve světě živých stejně jako já. Měla jsem zemřít už dávno, ale neudělala jsem to. Zbaběle jsem zůstala a bláhově věřila v lepší zítřky. Jak jsem byla naivní.  Nikdy nemůže být člověk šťastný, leda tak po smrti, ale ani to není jisté.

         Láska je kurva. Za chvilku zdánlivého štěstí platíš rokama bolesti. Ne, ani v lásce člověk nenajde štěstí, pouze ve smrti. Nevzdejte se jí, když můžete zemřít, je to daleko lepší než živoření ve světě. Ale když už žiješ, tak naplno.

         Carpe Diem.

                            Dark

Poslední komentáře
03.06.2007 17:57:13: No Dark.. nemám slov.. tenhle pocit je mi známý.. snad taky proto, že už jsem ho několikrát zažila, ...
 
Některé z postav a prostředí jsou majetkem J.K.Rowlingové. Povídky nejsou psané za účelem zisku.